2nd day
Logo
Jury & Natalija
Jury & Natalija
Goda & Ruta
Austeja Petrauskaite (Mazeikia
Vesta Barasaiite (Klaipeda)
Vesta Barasaiite (Klaipeda)
 Ugne Keinyte (Mazeikiai)
Darya Davydova (RU, Arkhangels
Darya Davydova (RU, Arkhangels
Darya Davydova (RU, Arkhangels
Darya Davydova (RU, Arkhangels
 Vakare Jarosiute (Siauliai)
 Rasa Gadliauskaite (Plunge)
 Beata Rusakaite (Siauliai)
Lukas Radzevicius (Klaipeda)
Aila Gronstrand (Sweden)
Anna Smirnova (BY, Minsk)
Anna Smirnova (BY, Minsk)
Lauryna Mockaityte (Sakiai)
Kornelija Lenzbergaite (Mazeik
Kornelija Lenzbergaite (Mazeik
Kornelija Lenzbergaite (Mazeik
Kornelija Lenzbergaite (Mazeik
Agne G. (USA, Chicago)
Agne G. (USA, Chicago)
Jelisaveta Jevseeva (EE, Talli
V.M.Kymantaite (Klaipeda)
 Angelina Kolobukhova (BY, Min
 Kamile Anancenko (Klaipeda)
Airinga & Mintare
 Airinga Kneitaite (Mazeikiai)
 Daniele Mickute (Klaipeda)
Elena Griaznova (BY, Minsk)
Elena Griaznova (BY, Minsk)
 Silvia Leonzio (Kaunas)
 Silvia Leonzio (Kaunas)
Naira Hachaturian (EE, Tallinn
Juste Zilinskaite (Mazeikiai)
Diana Butkute (Mazeikiai)
Alva Brodin (Sweden)
 Mintare Butkute (Mazeikiai)
 Stefan Airapetjan (EE,Tallinn
Justina Budaite (Mazeikiai)
Justina Budaite (Mazeikiai)
 Lisa Ajax (Sweden)
 Lisa Ajax (Sweden)
Deimante Ciapaite (Mazeikiai)
Deimante Ciapaite (Mazeikiai)
Tamara Bezljudova (EE, Tallinn
 Vesta Ridzvanaviciute (Mazeik
 Vesta Ridzvanaviciute (Mazeik
Karolina Zibkute (Klaipeda)
Atilija Daukantaite (Mazeikiai
Atilija Daukantaite (Mazeikiai
Ruta Zulpaite (Mazeikiai)
Ruta Zulpaite (Mazeikiai)
Ruta Zulpaite (Mazeikiai)
Ruta Zulpaite (Mazeikiai)
Santa Serzante (LV, Rezekne)
Stefanija Airapetjan (EE, Tall
Stefanija Airapetjan (EE, Tall
 Ieva Stanka (LV, Riga)
Gintare Korsakaite (Mazeikiai)
Gintare Korsakaite (Mazeikiai)
 Ilze Mica (LV, Riga)
Goda Bumbliauskaite (Mazeikiai
Goda Bumbliauskaite (Mazeikiai
Goda Bumbliauskaite (Mazeikiai
Goda Bumbliauskaite (Mazeikiai
 Goda & Said
Said Ismail-zada (AZ, Baku)
Said Ismail-zada (AZ, Baku)
Said Ismail-zada (AZ, Baku)
Said Ismail-zada (AZ, Baku)
 Karolina & Greta (Klaipeda)
Agne & Gintare (Mazeikiai)
Agne & Gintare (Mazeikiai)
 Tamara & Stefan (EE, Tartu)
Lauryna & Gabriele (Sakiai)
'Tu ir as' (Kaunas)
'Tu ir as' (Kaunas)
 'Campanella' (Vilnius)
 'Vocalis junior' (Klaipeda)
 'Rokoko' (Siauliai)
 'Rokoko' (Siauliai)
 'Lietutis' (Mazeikiai)
'Vivo' (Utena)
'Vivo' (Utena)
 'Vocalis' (Klaipeda)
 'Dvin' (EE, Tartu)
 'Dvin' (EE, Tartu)
 'Dvin' (EE, Tartu)
'RagDolls' (LT, Mazeikiai)
'RagDolls' (LT, Mazeikiai)
'RagDolls' (LT, Mazeikiai)
'RagDolls' (LT, Mazeikiai)
'RagDolls' (LT, Mazeikiai)